A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Elita 5 - Elita 5 R*c (1990)

Elita 5 - Nuk Jam Alkapone (1992)

Elita 5 - Fol, Vetem Fol (1994)

Elita 5 - Si Merlin Monro (1997)

Elita 5 - Hitet E Elita 5 (1998)

Elita 5 - Only For You (Vetëm Për Ju) (2000)

Elita 5 - Live (2000)

Elita 5 - Bardh E Zi (2004)

Elita 5 - The Best Of (2005)

Elita 5 - Mohikani I Fundit (2014)

Add album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019