Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elita Reçi - Njehere Ne Jeten Time Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Fjalet fjalet qe mi the nuk kthehen mbrapa
hapat hapat nuk i ndal do eci para
une pa ty hmmmm
shpirt i ndare ne dy hmmmm
fale fale fale zemren tek nje tjeter
digje digje digje foton tone te vjeter
mos mendo me per ne
me ate kur je
ref: Nje here ne jeten time me thuaj ne me kishe zemer
nje here ne jeten tende nuk isha une e vetmja femer
jam pa fjale si ta fal
kur te dy nuk jetojm nuk jetojm dot te ndare
Kthehem kthehem neper rruget qe kaluam
koha koha bashke me ty i lierka trishtuar
ti mungon i mbyll syte ende te dua ty
ref:Nje here ne jeten time me thuaj ne me kishe zemer
nje here ne jeten tende nuk isha une e vetmja femer
jam pa fjale si ta fal
kur te dy nuk jetojm nuk jetojm dot te ndare
Elita Reçi
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/11/2011
Festivali: Kënga Magjike 2011


Elita Reçi - Njehere Ne Jeten Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Njehere Ne Jeten Time".
3. Video është e këngës "Njehere Ne Jeten Time", por nuk këndohet nga Elita Reçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elita Reçi:


Komente 0