Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elita Rudi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  450
 • Vendlindja:
 • Gjakovë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Elita Rudi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Elita Rudi është jo vetëm një emër i njohur për audiencën shqiptare, por edhe një personazh mjaft i dashur nga të gjithë. Modeljen prej kohësh tashmë e shohim edhe në rolin e moderatores. Por, veç projekteve në ekran dhe në muzikë, që për hir të së vërtetës kanë qenë mjaft të suksesshme, kohëve të fundit Elita është në lidhje me këngetarin Gjiko, por ajo dëshiron që fokusi i audiencës mos të jetë tek jeta private. Më datë 17 Mars 2016, Elita R...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Bashkëshorte e

Gjikos

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

TikTok

Komente

2 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

16
21

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Adelina Berisha

Nita Latifi

Edita Sopjani

Nikka

Shkenda Dubova

Nazmije Selimi

Bleta Brovina

Fiorela Sahiti

Kallashi

Tringa Rexhepi

Tags: Elita Rudi, Elita Gjikolli


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet