A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elita Ziberi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  25
BIOGRAFIA: Elita Ziberi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Elita Ziberi është duke e ndërtuar karrierën e saj si këngëtare, ndërsa i pëlqen të intepretojë këngët e dikurshme të babait të saj. Për më shumë ajo ka realizuar versionet e saja të disa prej hiteve të viteve të fundit të këngëtarëve te tjerë. Ndërsa në vitin 2016 ishte edhe pjesë e spektaklit për talentë ‘The Voice of Turkey’. Më datë 20 Nëntor 2017, Guximtar Rushani publikon videoklipin "Po T'jemi Bashkë Ne Të Dy", në bashkëpunim me Elita Z...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albina Xhons

Viki

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Blerina Osaj

Samanta

Saranda Jusufi

Bruna

Kosovare Xhoni

Liridona Sinani (Dona)

Darla


Tags: Elita Ziberi, Elita Zyberi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019