Eliza Hoxha

Ndryshimi Drastik I Elizes

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[15-07-2015]
Ajo është këngëtare shumë e njohur dhe arkitekte e zonja. Eliza Hoxha, prej kohësh nuk ka sjellur diçka të re në muzikë, pasi së fundi i është përkushtuar më shumë projekteve profesionale.

Këngëtarja, që i ka kaluar të 40-tat, nuk është aspak e fiksuar pas pamjes së jashtme dhe "rinisë së përjetshme" si shumë nga koleget e estrades. Eliza po e le kohën ta bëjë punën e saj, pa ndërhyrë fare.
Siç duke edhe nga foto, Eliza Hoxha ka ndryshuar vërtetë.

Ndryshe, ajo së fundi është në Graz.
 (Indeksonline)

Ndryshimi Drastik I Elizes


Komente 0