Eliza Hoxha

Eliza Hoxha, E Dashuruar Fort Pas Fotografisë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[17-06-2013]
Nuk na ka sjellë ndonjë këngë, e kjo nuk do të thotë se ajo nuk po përgadit dicka, por ajo na sjellë fotografi. Ja ku është këngëtarja dhe arkitektja Eliza Hoxha e cila vjen me këtë foto, të cilën si duket është e dashuruar dhe i duket bukur, e në fakt kështu është. Eliza falenderon për këtë fotografi që sapo ka realizuar fotografin Faton Ademi si dhe të gjithë ata që kanë bashkëpunuar me të. Urojmë që Eliza nuk do të na lërë në këtë verë që ka nisur vetëm me këtë set fotografik, por edhe me ndonjë këngë të bukur, të cilët mezi po e presin fansat e saj.
 (Maksim Gjokaj/teksteshqip.com)

Eliza Hoxha, E Dashuruar Fort Pas Fotografisë


Komente 0