Eliza Hoxha

Liza Në Botën E çudirave

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[07-01-2015]
Këngëtarja dhe arkitektja e njohur Eliza Hoxha që kohëve të fundit po drejton edhe një emision televiziv ka kohë që nuk ka realizuar ndonjë projekt të ri muzikorë.

Si duket Eliza po i përkushtohet më shumë profesionit të saj dhe emisionit se sa muzikës që dikur e kishte shumë me pasion.

Në fotot e fundit ajo duket sikur është futur në botën e çudirave. (Indeksonline)

Liza Në Botën E çudirave


Komente 0