Elma Halili
Elma Halili

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Elma Halili është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 28 Nëntor 2007, Elma Halili publikon videoklipin "Dil Nje Here", në bashkëpunim me Djemt E Malsis. Më datë 12 Shkurt 2011, Elma Halili publikon videoklipin "Dashuria Me Nje Shikim". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 6 Janar 2014, Elma Halili publikon videoklipin "Vallja E Tropojes". Më datë 9 Shtator 2014, Elma Halili publikon videoklipin "I Thuj Nanes Tane", në bashkëpunim me Bledar Kaca. Më datë 10 Qershor 201...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1