Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elmaze Jashari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Elmaze Jashari është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 26 Gusht 2008, Elmaze Jashari publikon videoklipin "Rralle E Plot Malle"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elida Bardhi

Hanumshahe Morina

Bardha Dernogllava

Hava Bytyqi

Elfete Sherifi

Tereza Pecani

Drita Jetishi - Sahiti

Shkurte Mustafa

Teuta Gashi

Violeta Demaj

Tags: Elmaze Jashari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet