A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elona Leka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  22
  • Vendlindja:
  • Tetovë 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
BIOGRAFIA: Elona Leka është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Mediat i kushtuan asaj shume rendesi, kur Elona Leka ka shperthyer si nje BOMB me kengen "Nga Inati" ne bashkepunim me kengetarin e famshem tetovar Shpat Kasapin. Ajo ka kthyer vemendjen e mediave nga vetja. Më datë 5 Nëntor 2008, Elona Leka publikon videoklipin "Do Ta Marre Zemren". Më datë 8 Shkurt 2012, Elona Leka publikon videoklipin "Kjo Zemër Një Herë Fal". Më datë 29 Tetor 2012, Ylber Qaili publikon videoklipin "Bingo Lloto", në b...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Aurora Ndoj

Albulena Ukaj

Mimoza Shkodra

Xhoi Kallaverja

Gresa Behluli

Elita Reçi

Lumnije Ramadani

Saranda Imeri

Blinera Krasniqi

Monika Salihu


Tags: Elona Leka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019