Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elona Sadiku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Elona Sadiku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Në Janar 2014, Elona Sadiku merr pjesë në Xixat E Flakës 2014 me këngën "Martirëve Të Lirisë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Edisa

Dea Qerimi

Lorent Qerimi

Marigona Imeri

Iranda Hajdini

Bleona Hasani

Anna Gjebrea

Anisa Shabani

Fjolla Loku

Alma Koleci

Tags: Elona Sadiku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet