A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elonida

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.3 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Elonida është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Elonida eshte grup rock nga Prizreni i formuar viteve te ’80....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Tonic

Jutbina

Gjurmët

403

Fisnikët

Humus

Sheki Hoxha

Grifshat

Djemt E Drinit

Bon Bon Band


Tags: Elonida

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019