Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elrodi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  95
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Elrodi është një produksion shumë i njohur. Eshte krijuar qe ne vitin 1991 si person fizik. Ne vitin 1997 u kthye ne person juridik, me NIPT J17414006K Eshte nje shoqeri me nje aktivitet 21 vjecar. Marke e regjistruar prane Zyres se Markave e Patentave Regjistruar ne ZSHDA me Nr 15 RDA me 21/01/2008 "Elrodi Music" shpk eshte nje shoqeri me nje aktivitet te gjere artistik dhe tregetar Ne permbajtjen e saj ka albume –fonograme dhe videograme te krijuara nga kjo shoqeri,duke qene producent...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Faqja

Zyrtare

Komente

2 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

OTR Records

Shqipja Master

Fuga

Shqipja 2000

Albatrade

F-M Studio Univers

Super Star

Fenix Studio

BBF

FAF Studio

Tags: Elrodi


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet