A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elsida Sinaj (Eli)

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Elsida Sinaj (Eli) is a popular singer of Pop & Shkodra's Traditional music. Elsida Sinaj është një nga këngëtaret popullore në fokus të qytetit të madh të veriut e cila ka talentin e duhur për vazhduar trashëgiminë e qytetit, të cilin ajo e do shumë. Ajo preferon të njihet vetëm si “Eli” dhe ka pasion këngën popullore megjithëse këndon jo vetëm atë shkodrane, por edhe të trevave të tjera të Shqipërisë. Ka edukatë muzikore të marrë në shkollën e muzikës në Shkodër, por e ka lënë të “mërzitet” fizarmonikën për të cilën ka ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Kallma Cigaren

E Humba Bastin


» Add A Song »

Kur Te Percolla Ylberin
Te Dua Ty
Do Shkrihem
Treni I Ndarjes
Me Pak Fjale
Pa Ty
Mos Ma Fsheh Unazen Ne Dore
1001 Nete
Number One


Related Artists:

Diana Ruci

Hirushe Xhemali

Shamsah

Jolanda Puci

Valbona Zhuleku

Himena Ymeri

Enkelejda Qesku

Morena Reka

Juli Ndoci

Habibe Ostreni (Bibe)


Tags: Elsida Sinaj (Eli), Elsida Sinaj, Eli, Eli Sina

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019