Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elsida Sinaj (Eli) - Mos Ma Fsheh Unazen Ne Dore Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

(2)mos ma fsheh unazen ne dore qe ta dha tejter kush mos me thuj jam feju se ma bane zemren prush.
(2)nuk ke fytyr te me shikosh shko shpinen ti ma kthe je feju gjithqka mbaroj ne dore unaz te tjetres ke.
(2)a e man mend kur me ke than je e vjetmja dashuri tash e tutje mos me le se un smund te jetoj pa ty.
(3)nuk ke fytyr teme shikosh shko shpinen ti ma kthe je feju gjithqka mbaroj ne dore unaz te tjetres ke.

Ky tekst u dërgua nga HonaaPublikimi: 21/02/2009


Më Shumë Këngë Nga Elsida Sinaj (Eli):


Komente 0


Elsida Sinaj (Eli) - Mos Ma Fsheh Unazen Ne Dore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Ma Fsheh Unazen Ne Dore".
3. Video është e këngës "Mos Ma Fsheh Unazen Ne Dore", por nuk këndohet nga Elsida Sinaj (Eli).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.