Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eltina Minarolli - Merrme Prane Vetes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Cdo cast, kujtimet me mall
ne rruget e dashurise
gjithmone kerkoj te kthehem pas

Une marr shikime nga larg
drite leshojne, mesazhe pa fjale
ne zemer dergohen dhe treten ngadale
tek ti...

Dy hapa prane, dy hapa larg
dy zemra dashuruar jane
drite leshojne mesazhe pa fjale
rahin per ty..

Dy hapa prane, dy hapa larg
dy zemra dashuruar jane
drite leshojne mesazhe pa fjale
ne zemer dergohen
dhe treten ngadale tek ti...

REF:
Merrme prane vetes
ta ndjej une trupin tend
ta ndjej une doren tende
ledhatimin qe me cmend

Merrme prane vetes
mos ndjej me deshperim
ta ndjej zemren tende
qe cmend shpirtin tim..2x

Nuk jam, nuk jam po s'ishe ti
U ndame per nje kotesi e me s'u pame
si stinet kalojne ditet por me pare
ti me ngrohje ne te ftohtin acar...

REF: 2x


Eltina Minarolli - Merrme Prane Vetes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merrme Prane Vetes".
3. Video është e këngës "Merrme Prane Vetes", por nuk këndohet nga Eltina Minarolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eltina Minarolli:


Komente 0