Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eltina Minarolli - Ringtone Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Cdo Beat dhe Tone
tani po fillon
neper trup po ndjej
me jep nje reaksion
(la la la lalala)

Dhe nese nuk e ndjen atehere zemer ti
krijoi vetes nje shans per ta patur ne trup
krijo nje mundsi
(nje mundsi, nje mundsi)

uuuuhhh...hey

Ref.

Imagjino te jesh vetem ne skene dhe leviz
kape ritmin leviz
Si labirint neper trup te kalon kjo muzike
hapat hidhi pa frike 2x

Ne telefon perdore si RINGTONE
dhe jo mos hezito
nese dikush ty ta kerkon
(kush ty ta kerkon, kush ty ta kerkon)

heeeeyyyyy....

Ref. Imagjino...
Eltina Minarolli
Publikimi: 24/06/2013
Festivali: Top Fest 10


Eltina Minarolli - Ringtone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ringtone".
3. Video është e këngës "Ringtone", por nuk këndohet nga Eltina Minarolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eltina Minarolli:


Komente 0