Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Eltina Minarolli - S'na Nalin  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/07/2015

2015-07-02T14:53:14+00:00

Muzika & Teksti:

Arjon GjiniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'na Nalin" kënduar nga Eltina Minarolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Eltina Minarolli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Eltina Minarolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet