Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eltina Minarolli & 2D2D - Born Free  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Teksti:

Eltina Minarolli

Këngë e albumit:

"3"

Komente

Asnjë Koment

09/05/2017

2017-05-08T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Born Free" kënduar nga Eltina Minarolli & 2D2D.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Eltina Minarolli & 2D2D i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Eltina Minarolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet