Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bzzonthetrack & Eltina Minarolli - Lady

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lady".
3. Video është e këngës "Lady", por nuk këndohet nga Bzzonthetrack & Eltina Minarolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bzzonthetrack & Eltina Minarolli - Lady  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

19/10/2019

2019-10-19T08:21:38+00:00Boy:
I call her my lady oh
She mesmerise me
I cannot think to leave
That one na one time thing

She ginger me body oh
I finally found me darling
I swear I'm feeling happy
Come join me mami
Some special feeling eh eh

Moni koh whine eh kojo
Eh Kojo oh oh
You better move slow
Girl whine don't dull oh
Girl don't dull oh

Moni koh whine eh kojo
Eh Kojo oh oh
You better move slow
Girl whine don't dull oh
Girl don't dull oh


Girl whine don't dull oh
Carry you go Mexico
Fly you go Toronto
alone
You my own
You know
So jeka jo
I dey Kolo
Crave your soul
And that hole
Kodejo baby, mafimi sile loh


ELTINA


I call him my man oh
He electrifies me
I cannot think to leave
That one na one time thing

You’re the sun that shines bright
The gravity that holds me down
I swear I'm feeling happy
The wormth of your skin
The breath on my neck
Some special feeling eh eh

I luv ya lips when they’re wet with wine
Red with a wild desire
Hands sliding down my back
You better move slow
Boy whine do

Boy I touch you with my mind
I have your soul in my lips
Touch my skin with your fingers
You better move slow
Boy whine don't dull oh
Boy don't dull oh


Më Shumë Këngë Nga Eltina Minarolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet