Më mbaj mend (për 1 muaj)


Phyl & Eltina Minarolli - Onome

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Onome".
3. Video është e këngës "Onome", por nuk këndohet nga Phyl & Eltina Minarolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Phyl & Eltina Minarolli - Onome  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

29/10/2019

2019-10-29T16:27:20+00:00Phyl:

Shorty be the 1,
be the 1 way dey burst my whole mind
I'm feeling 1 kind
Oh my God, it's 1 kind

Baby na the 1,
Be the 1 way dey make me dey romance
I'm feeling 1 kind
Oh my God, it's 1 kind

Chorus:
Onome take it
Onome break it
Onome shake it
Onome you know that I like it

Onome take it
Onome shake it
Onome break it
Onome you know that I like it

Hook:
Shorty be the 1,
be the 1 way dey burst my whole mind
I dey feel 1 kind
Oh my God, it's 1 kind

Call me papito
My magnito
You draw me so near
These loving so sweet
Je kan ma be

ELTINA:

Boy be the 1,
be the 1 way dey burst my whole mind
I'm feeling 1 kind
Oh my God, it's 1 kind

Baby na the 1,
Be the 1 way dey make me dey romance
I'm feeling 1 kind
Oh my God, it's 1 kind

Chorus:
Onome take it
Onome break it
Onome shake it
Onome you know that I like it

Onome take it
Onome shake it
Onome break it
Onome you know that I like it

Hook:
Shorty be the 1,
be the 1 way dey burst my whole mind
I dey feel 1 kind
Oh my God, it's 1 kind


Më Shumë Këngë Nga Eltina Minarolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet