Më mbaj mend (për 1 muaj)


Haywise & Eltina Minarolli - Albanian Girl

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Albanian Girl".
3. Video është e këngës "Albanian Girl", por nuk këndohet nga Haywise & Eltina Minarolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Haywise & Eltina Minarolli - Albanian Girl  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

21/11/2019

2019-11-21T17:00:00+00:00Haywise:

She’s that sexy from Tirana
Annalise...loves to call me darling
Met her in Albania
Smile for me,hop in my black ford

I’m a fly you to Nigeria
eja me mua...Vajze e (
I’m a fly you to Nigeria
eja me mua...Vajze e


Hook - Jedi Jedi no go kill me
Cos you too sweet o,you too sweet o 2ce

Chorus : Fall in love,she dey make me fall in love o 2x

Bridge - Jedi Jedi no go kill me
Cos you too sweet o,You too sweet o 2ce (Radio voice )

Verse 2 : (Eltina Minarolli)

He’s dat cool boy from Nigeria
Annalise...loves to call me little darling
I Met him in Albania
Smile for me,whine for me and hop in my red Ferrari...

I’m a fly you to Albania
My Nigerian King... man
I’m a fly you to Albania
My Nigerian King... man

Hook - Jedi Jedi no go kill me
Cos you too sweet o,you too sweet o 2x

Verse 3(rap)
Albanian girl with the sauce
Wole sinu club,making everybody pause
She put on designers,she’s not a borrow
pose
And I love the way you put it on me,never let you go yeah
Let me tell you what I feel like,
You in my life girl,that’s a fulfilled life
I put you on my head like a Durag
Tele mi lo Naija,I’m a cool guy


Më Shumë Këngë Nga Eltina Minarolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet