Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Eltina & Olivia - Confidence

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Confidence".
3. Video është e këngës "Confidence", por nuk këndohet nga Eltina & Olivia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eltina & Olivia - Confidence  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/10/2020

2020-10-12T05:35:53+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Confidence" kënduar nga Eltina & Olivia.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Confidence".


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Chris Brown - Confidence

(YEAH,OOH,YEAH) Tell Me What You Feeling Wanna Know What's On Your Mind I Know We Ain't Commited But We Do This All The Time,OOH Please Don't Tell Nobody 'bout This Affair Baby Go And Dirty Whine It Up, Thank You Baby We Might Not Make It To The Room, From Right There I Love It When You Tell Me What To Do Like Sit Right There (Yeah,I Need That) Fifty Shades ,OOH Tie Your Hands Properly,I'm Loving It IS YOUR CONFIDENCE, OOH WOAH YOUR CONFIDENCE,OOH WOAH (2x) CONFIDENCE(Confidence) IT'S YOUR CONFIDENCE, (OOH,OOH,WOAH,WOAH,OOH,OOH,WOAH,WOAH) This Is How WE're Living,I'm Throwing All I Can't Have You All The Time And Girl I Wish You Made Your Decision Girl Go Ahead And Make Up Your Mind Got Me All Out Here Feinin' Please,Don't Tell Nobody 'bout This Affair Baby,Go And Dirty Whine It Up, Thank You,Baby, We Might Not Make It To The Room, From Right There I Love It When You Tell Me What To Do Like Sit Right There IT'S YOUR CONFIDENCE(Confidence,Confidence) , YOUR CONFIDENCE(Confidence,Confidence)(2x) CONFIDENCE(Confidence,Confidence) IT'S YOUR CONFIDENCE(OOH,OOH,WOAH,WOAH,OOH,OOH WOAH,WOAH) Your Confidence Fifty Shades OOH , Tie Your Hands Properly,I'm Loving It Get On Top Me,Inside Just Where I Wanna Be I Love Everything But Most Importantly, IT'S YOUR CONFIDENCE.

Corrs - Confidence

What a day, that I ve left behind
You forgave, said I ve done my time
I ve been good, animation rhyme
Sisterhood, can I find that line

Not anymore, I don t feel it
I m not hopeless, tragic
No, nothing no more to say
I ve got freedom, no more calling

I don t care
I ll walk away
Cause I ve got confidence for quiet
I m not afraid

I m not hungry, I m over fed
Satisfied, with the life I ve led
Moving on, to where you can t see
What is me
Well it s just for me

Mine end of the line
You don t hear it crashing silent
You re all gone left me behind
Is this freedom no one s calling

I don t care, I ll walk away
Cause I ve got confidence for quiet
I m not afraid

No, nothing no more to say
Is this freedom, no one calling

I don t care, I ll walk away
Cause I ve got confidence for quiet
I m not afraid
I don t care
I ll walk away
Cause I ve got confidence for quiet
I m not afraid
I ve got confidence
I m not afraid
Më Shumë Këngë Nga Eltina Minarolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet