Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eltina Minarolli - Ishe Enderr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Sikur qielllin mos ta dua
Detin diellin mi jep hua
Fjalet, prekjet nuk ti dua
Ajrin qe thith ma ler ler mua

Jo skuptoj asgje nga ndjenja
Sapo zgjohem drita ma merr
E dehur,ndezuar nga dashnia
Mos ma merr kete gote me vere

Ref.
Sot do pij une jo per ty
Per ditet qe lame aty
Kur te zgjohem do kujtoj
Ishte enderr nuk harroj 2x

Nje det me fjale dhe marrezi
Me vodhi trupin, s’ishe ti
Kerkova shume une te te gjeja
Por serisht ne marrezi.

Eshte e bukur te enderrosh
Kur pas enderres lind vec diell,
Diell qe lind nuk perendon
Nje mengjes qe vjen nuk shkon


Eltina Minarolli - Ishe Enderr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ishe Enderr".
3. Video është e këngës "Ishe Enderr", por nuk këndohet nga Eltina Minarolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eltina Minarolli:


Komente 0