A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

“Si Elvana” Pothuajse Në Përfundim


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
[01-11-2015]
Këngëtarja Elvana Gjata ka vizituar mjaft shpesh dyert e studios ThreeDots së fundmi dhe kjo jo pa arsye, pasi ajo është duke pregaditur disa këngë të reja të cilat do të jenë pjesë e albumit të 3-të saj.

"Si Elvana" titullohet albumi më i ri i saj i cili do të përmbajë disa këngë të stileve të ndryshme të punuar me mjaft mjeshtri nga Flori Mumajesi, Kledi Bahiti dhe gjithë produksioni i Threedots.

Elvana ka postuar së fundmi një foto në Instagram ku ka treguar se albumi i saj i 3-të "Si Elvana" është gati në përfundim.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019