Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Elvana Gjata

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  1943
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Elvana Gjata është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Emri i Elvana Gjatës nuk është i rastësishëm në botën e muzikës dhe as thjesht për të plotësuar ndonjë nga kapriçiot e moshës. Ka qenë Migena, motra e madhe e Elvanës, ajo që e ka zbuluar si këngëtare. Ajo e ka shtyrë gjithmonë për pjesëmarrjet në konkurse dhe spektakle të ndryshme televizive. Migena ka studiuar kanto dhe për Elvanën, ajo ka qenë gjithmonë 'udhëheqësja e saj artistike'. Dy vajzat e familjes Gjata, vajzat e nënkolonelit Fatmir Gja...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

227 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Ish-Anëtare e labelit

Threedots

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare3 (2018)

Acoustic Live Sessions Ep (2013)

Afer Dhe Larg (2011)

Mames (2008)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (94)

16
13
20
26
18
24
11
33
8
9
6
22
12
20
8
11
19
14
16
8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Orinda Huta

Miriam Cani

Anxhela Peristeri

Greta Koçi

Ronela Hajati

Besa Kokëdhima

Rosela Gjylbegu

Samanta Karavella

Anjeza Shahini

Mariza Ikonomi

Tags: Elvana Gjata


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet