Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvin Muçaj

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Elvin Muçaj është një këngëtar. Në Dhjetor 1999, Elvin Muçaj merr pjesë në Festivali i 38-të në RTSH me këngën "Ankthi I Pritjes". Në Shtator 2002, Elvin Muçaj merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2002 me këngën "Une Dhe Deti", në bashkëpunim me Lorenc Goxhaj. Në Maj 2004, Elvin Muço merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Nostalgji"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Cufa

Rem-G Aka Abnotik

Sickystyle

Dinno

Baki Bakiu

G.M.C

Ripple

Werwolf Rapper

Rbs

Ruzhda

Tags: Elvin Muçaj, Elvin Muqaj, Elvin Mucaj


Komente mbi këtë artist