Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvir Hasani

Elvir Hasani
  • Vendlindja:
  • Gostivar 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 6 Mars 1990
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♓ Peshqit
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Elvir Hasani është këngëtar i njohur. Elvir Hasani ka lindur me 6 mars 1990 ne Gostivar (Maqedoni), por jeton ne L'Aquila (Itali).

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  ArsOnAir  

Komente

Asnjë Koment


Komente 0