A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvira Fjerza

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  75
BIOGRAFIA: Elvira Fjerza është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Në Janar 2016, Elvira merr pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "Vitet Shkojne". Më datë 24 Maj 2016, Elvira Fjerza publikon videoklipin "Djal Fantastik". Më datë 17 Maj 2017, Elvira Fjerza publikon videoklipin "Dashuria Don Guxim". Më datë 22 Qershor 2017, Elvira Fjerza publikon videoklipin "Kish Rrit Nana Dy Jetima". Më datë 9 Korrik 2018, Elvira Fjerza publikon videoklipin "S'ka Si Vajzat E Malesise". Më datë 27 Tetor 2018, Zef Bek...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Govi Reka

Kjara Pepushaj

Vera Qarku (Toska)

Domenika Roci

Leonilda Brozi

Florina Gjoka

Emanuela Neçaj

Klaudia Celaj

Lisa Bujaj

Anila Kodra


Tags: Elvira Fjerza

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019