Elvis Duro

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Elvis Duro është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Sergi Disha

Lambert Jorganxhi

Vasil Dede

Gezim Mneri

Edlir Begolli

Sokol Marsi

Kol Susaj

Altin Llakaj

Delo Isufi

Gent Bejko


Tags: Elvis Duro

Krijo Një Kartolinë