Elvis Pupa

Elvis Pupa: Shteti Më I Lumtur Në Shqipëri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[21-12-2012]
Elvis Pupa, aktori i njohur i humorit, rikthehet sërish ndryshe. Ai ka vendosur të vijë pranë publikut shqiptar me një tjetër projekt interesant. Do tëjetë një show që do të mbajë emrin "Shteti më i lumtur në Shqipëri".

"Ky show është përmbledhja e gjithë aftësive të mia aktruese dhe krijuese si dhe prezantimi më i veçantë i tyre për ju.

Për herë të parë në historinë e aktrimit shqiptar do të vijë një show i stilit 'Stand up comedy' me të tilla përmasa", – ka thënë Elvisi. Shfaqja do të jetë në datat 27-28 dhjetor në Pallatin e Kongreseve dhe subjekti i saj do të jetë mbi atë që ndodh në Shqipëri çdo orë të ditës dhe çdo ditë të vitit të përmbledhura me humor, ironi, sarkazëm dhe batuta të jashtëzakonshme.
 (MAPO)

Elvis Pupa: Shteti Më I Lumtur Në Shqipëri


Komente 0