Elvis Pupa

Elvis Pupa: Ka Vetëm 2 Këngëtare Në Shqipëri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[12-02-2013]
Nje koment interesant i bere me humor nga Elvis Pupa ne profilin e tij ne facebook, ka te beje me paraqitjen e kengetareve shqiptare te cilat bejne operacione te shumta plastike. Kjo eshte nje shaka prej tij, por ndoshta ka dicka te vertete brenda. Gjykojeni vete!

Gati te gjitha kengetaret Shqiptare kane bere kirurgji plastike.Hunden e thyejne me te njejtin cekic, buzet dhe gjoksin i fryjne njelloj (2.5 amper), mollezat i mprehin ne te njejten forme, vetullat rruhen dhe me pas behen tatoo, floket i shtojne me floke kinezesh te vdekur dhe si rrjedhoje ngjajne aq shume me njera tjetren sa mund te them se kemi vetem dy kengetare shqiptare: BJONDJA dhe BRUNIA….:)
 (vipat)

Elvis Pupa: Ka Vetëm 2 Këngëtare Në Shqipëri


Komente 0