Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvis Pupa - Ti Je Shpirti Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Ti je shpirti im
ti je endrra e jetes time
ti je dielli edhe qielli
drita e syve te mi

Ti je shpirti im
ti je endrra e jetes time
ti je dielli edhe qielli
drita e syve te mi

ne dashuri
jo vetem dy fjale
une ty te du
ti mua me do
se bashku te jetojme
askujt mos t'i tregojme
lejlejlejlej

takimin e pare
kur dola me ty
isha shume i lumtur
bera dashuri

si lule ne zemren time
vajze ti ke lulezu
erdhi koha qe te them
ty du me t martu ( X 2)

ne dashuri
jo vetem dy fjale
une ty te du
ti mua me do
se bashku te jetojme
askujt mos t'i tregojme
lejlejlejlej

takimin e pare
kur dola me ty
isha shume i lumtur
bera dashuri ( X 2)
Elvis Pupa
Publikimi: 17/05/2010


Elvis Pupa - Ti Je Shpirti Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Shpirti Im".
3. Video është e këngës "Ti Je Shpirti Im", por nuk këndohet nga Elvis Pupa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Elvis Pupa:


Komente 0