Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ema Bytyqi - Ishe Vogelushe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Ishe vogeloshe,
isha mituri,
kur me dole m'b'udhe ti e lumja ti
ishe vogeloshe
isha mituri
kur me dole mbudhe ti e lumja ti,
binte perendimi me te vegelluar
pa m'i shtire tinez ata syte e shkruar
ata syte e tu moj syte e tu te fjetur
7 vjet me radhe t'i kam pershendetur (2)
kur me pe se pari more m'u largove
kur me pe se dyti more m'u afrove
kur me pe se treti more me pushtove
te putha ne gushe ti m'u turperove
ata syte e tu moj syte e tu te fjetur
7 vjet me radhe t'i kam pershendetur(2)
ishe vogeloshe
isha mituri
kur me dole m'b'udhe ti e lumja ti
ata syte e tu moj syte e tu te fjetur
7 vjet me radhe t'i kam pershendetur (2)

Ky tekst u dërgua nga Ietta..!!Publikimi: 12/08/2014


Ema Bytyqi - Ishe Vogelushe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ishe Vogelushe".
3. Video është e këngës "Ishe Vogelushe", por nuk këndohet nga Ema Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ema Bytyqi:


Komente 0