Më mbaj mend (për 1 muaj)

EMA - Vetem Ti (Feat. Andin Randobrava)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ditet po kalojne
une mendoj per ty
Zemra te kerkon
Pyet: "ku je ti?"
Buzeqeshja jote fle ne shpirtin tim
Te pres ty çdo nate
Te pres ne agim

REF 2x:
Vetem ti je fati i shpirtit tim
Vetetm ty te ndjej dhe te dua
Dashnine tende s'e harroj per jete
Vetem ti je ai qe une dua

Ti ike nga une
pa thene asnje fjale
Ne mendime rri
A thua ku je valle
Syte e tu me flasin
Thone se ti me do
U largove ti
Pse po me lendon

REF 4x:
Vetem ti je fati i shpirtit tim
Vetetm ty te ndjej dhe te dua
Dashnine tende s'e harroj per jete
Vetem ti je ai qe une dua
Ema Tishukaj
Featuring: Andin Randobrava
Publikimi: 08/02/2020


EMA - Vetem Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Ti".
3. Video është e këngës "Vetem Ti", por nuk këndohet nga EMA.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ema Tishukaj:


Komente 0