A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Emanuela Neçaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Emanuela Neçaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Domenika Roci

Elvira Fjerza

Leonilda Brozi

Anila Kodra

Klaudia Celaj

Lisa Bujaj

Kjara Pepushaj

Govi Reka

Florina Gjoka

Vera Qarku (Toska)


Tags: Emanuela Neçaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019