Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emi Bogdo - S’jemi Bashke  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 12

Komente

Asnjë Koment

12/03/2015

2015-03-12T15:42:57+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S’jemi Bashke" kënduar nga Emi Bogdo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Emi Bogdo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Emi Bogdo:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet