Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Emiljano Dhe Grupi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Emiljano Dhe Grupi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Në vitin 2005, Emiljano Dhe Grupi publikon albumin "Per Gezimet Tuaja 2"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare



Per Gezimet Tuaja 2 (2005)

Adoleshente Te Mashtruan

Besoj Ne Fjalet E Tua


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rrapo Hazizaj

Ledio Arapaj

Redi Penko

Nimet Sulkaj

Fatos Xhaferi

Behar Spahiu

Perlat Pashaj

Altin Malo

Gramoz Tomorri

Klordian Rama

Tags: Emiljano Dhe Grupi, Emiljano, Emiliano, Emiliano Berati, Lani Brrakes, Lani Brakes


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet