Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emina Fazlija

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Emina Fazlija është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 1 Maj 2019, Emina Fazlija & Ilir Tironsi publikojnë videoklipin "Si Shqipet Jo Nuk Ka". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici & Emrah Xhixho, ndërsa teksti u shkrua nga Olsi Celmeta. Më datë 3 Gusht 2019, Emina Fazlija & Ervin Qerimi publikojnë videoklipin "8". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, ndërsa teksti u shkrua nga Olsi Celmeta. Më datë 8 Janar 2020, Emina Fazlija publikon videoklipin "Tik Tok". Kënga është punuar në ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Flu

Xheni (Aona)

Merita Toçilla

Xhesi Gjoni

Miranda Kondakçi

Vlora Dugolli

Gresa Hoxha

Dorina

Jela

Ajlin Petrela

Tags: Emina Fazlija


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet