Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eminem - Im Comin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


yo look at this world,
every body crazy,
peeps shootin up schools
killin manz on the doorsteps
who get the rush that they need
to get by with out bunin all the weed
but they aint nuffin but f*ckin fools.
yo my sis just died from sum prick bringin gats into her scool
this aint cool,
now for her i gona make big,
i dont give a f*ck no more
tierd of bein this poor
gona walk out of this door
gona learn to rap then i
gona rap till my hearts content
then boys an girls i gona present to you,
the next eminem
me,
f*ckin
Nicky D!
yo,
im cominNuk kemi video për këtë këngë.


Eminem
Publikimi: 01/01/2007


Eminem - Im Comin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Im Comin".
3. Video është e këngës "Im Comin", por nuk këndohet nga Eminem.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eminem:


Komente 0