Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  139
 • Emri i Vërtetë:
 • Emir Nexhipi
 • Vendlindja:
 • Kumanove 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Francë 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Emir është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Eshte i njohur per kenget e tij sidomos te stilit hip hop me tema te ndryshme (dashurie). Profesionin e muzikes e filloi qysh ne femijeri dhe eshte shume i pelqyer sidomos nga gjinia femerore. Keto vitet e fundit nuk ishte edhe aq aktiv ne projekte, por 2017 e solli ate me kengen e re "Biseda Jone", qe po pelqehet shume nga fansat. Eshte i njohur per tekste te mrekullueshme, te cilat i shkruan vet. Më datë 7 Nëntor 2017, Emir publikon videokli...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Komente

5 🔥

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Emir, Emir Nexhipi

Komente 5