A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Emira Ademi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  19
BIOGRAFIA: Emira Ademi is a popular singer. AUTOBIOGRAFI: Për herë të parë jam ngjitur profesionalisht në skenë në festivalin Nota Fest, me këngën “Dua”. Me këtë këngë filloi suksesi im në skenën e muzikës. Fillimi karrierës muzikore ka qenë paksa i vështirë, mirëpo ja dola dhe me punë arrihet çdo gjë... Kam marrë pjesë në shumë festivale në të gjitha trevat shqiptare, ndërsa jamë shpërblyer në festivalin Polifest në Kosovë dhe “Çelësi muzikor”, poashtu në Kosovë, ku në Polifest mora çm...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Shpresa

Nevila Qesko

Blerina

Suada

Dorina Vinca

Blerina Kastrati

Ledi (F)

Suela Ndreca

Anita Aziri

Gledis


Tags: Emira Ademi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019