Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  55
(1989-2011)  
  • Emri i Vërtetë:
  • Elsina Hidersha
  • Vendlindja:
  • Skrapar 
BIOGRAFIA: Emmy është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Zemra e këngëtares Elsina Hidersha e njohur me emrin e artit “Emmy” është ndalur së rrahuri me 28-02-2011 paradite në Spitalin Ushtarak në Tiranë. 22 vjecara nuk ka mundur ti mbijetojë plagëve të rënda të marra në kokë nga një përplasje me makinë, në orët e vona të së shtunës në të dalë të një pubi në afërsi të zones se Varrit të Bamit”, në Tiranë. E reja ndodhej në koma dhe mjekët kishin deklaruar se lëndimet në tru ishin shume te renda dhe vetë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLoje Fjalesh (2008)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nidora Gjyriqi

Kieda Budini

Entela Zhula

Lola Pink

Sheila Haxhiraj

Ertila Koka

Adelajda Xhamani

Era Rusi

Dorina Garuci

Marjeta Billo

Tags: Emmy, Elsina Hidersha, Emmy, Emi, Emy, Hidershaj, Elsa Idershai


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet