Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emotion 3

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Emotion 3 është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Emotion 3 jane Mentor Bejaj, Agron Bacova, Olger Gjeçi. Më datë 3 Nëntor 2019, Emotion 3 publikojnë videoklipin "Ndjenje E Trazuar". Produksioni audio u realizua nga Kachinari (Gjergj Kaçinari)....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Smeju

Oni Dhe Elvini

Lloch

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Master D

P.E.Z

Crunkboys

Armial

Pozitiv Records

Tags: Emotion 3, Mentor Bejaj, Agron Bacova, Olger Gjeçi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet