Emra Brah
Emra Brah

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Emra Brah është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Më datë 7 Tetor 2022, Emra Brah publikon videoklipin "Ma Vie". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Emra Brah. Më datë 14 Korrik 2023, Emra Brah publikon videoklipin "Rehat". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Emra Brah. Më datë 18 Gusht 2023, Ronela Hajati, Emra Brah & Skerdi publikojnë videoklipin "Kaj Kaj". Muzika e këngës vjen në bashkëpunim nga Ronela Hajati, Emra Brah & Skerdi, ndërsa orkestrimi është sjellë i punuar nga Xhoni Beats. Vide...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0