A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Emrah Xhixho

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Emrah Xhixho is a popular songwriter and instrumentist of Ethno music. Më datë 25 Dhjetor 2016, Emrah Xhixho publikon videoklipin "Lifestyle". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho. Më datë 14 Tetor 2018, Emrah Xhixho publikon videoklipin "Music Team". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho. Më datë 30 Qershor 2019, Emrah Xhixho publikon videoklipin "Hands Up". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Sulltan Hajolli

Mursel Murseli

Arap Jashari

Aldi Loci

Miri Kamzes

Altin Tirona

Soni Beratit

Skender Buzoli

Soni I Vogel

Egzoni Vogel


Tags: Emrah Xhixho

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019