Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emrah Xhixho

Emrah Xhixho
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Këndon kryesisht: etno

Emrah Xhixho është autor këngësh dhe instrumentist i njohur. Më datë 25 Dhjetor 2016, Emrah Xhixho publikon videoklipin "Lifestyle". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho.

Më datë 14 Tetor 2018, Emrah Xhixho publikon videoklipin "Music Team". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho.

Më datë 30 Qershor 2019, Emrah Xhixho publikon videoklipin "Hands Up". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici.

Më datë 30 Gusht 2020, Landi Roko & Emrah Xhixho publikojnë videoklipin "Shume Te Du". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, ndërsa teksti u shkrua nga Olsi Celmeta.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 0