A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enca

A Po T’pëlqen ➡ Tu Iubesti?

 Shqip ➡  Rumanisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Eurovision


A Po T’pëlqen

"Zemër", po më thërret ti vetëm "zemër"
E m'pëlqen ti kur e don çdo natë
Zemrën time ngat
Zemrën time ngat
(x2)

Bone! Bone ma mirë
Hajde zemër, bone! Bone ma shlirë
Ça po don ti baby unë e di mirë
Ti po don me mu, për ty jam e lirë

And oops!... A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A a a a po m'pëlqen

Ngat po don me m'pas
Ka po shkoj, po m'vjen përmas
E kom dit, ti ki me m'dashtë
Ti me mu, unë me ty bashkë

And oops!... A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po m'pëlqen

"Zemër", po më thërret ti vetëm "zemër"
E m'pëlqen ti kur e don çdo natë
Zemrën time ngat
Zemrën time ngat
(x2)

Bone! Bone ma mirë
Hajde zemër, bone! Bone ma shlirë
Ça po don ti baby unë e di mirë
Ti po don me mu, për ty jam e lirë

And oops!... A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po m'pëlqen

Synin me ta dhonë
Ti ma tepër je ka don
Unë po du me bo me ty
Për askon sot s'po ma ni

And oops!... A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po m'pëlqen

"Zemër", po më thërret ti vetëm "zemër"
E me pëlqen ti kur e don çdo natë
Zemrën time ngat
Zemrën time ngat
(x2)


Tu Iubesti?

''Draga'', ma chemi doar ''Draga''
Si imi plac toate serile cand vrei
Inima mea este aproape de tine
Inima mea este aproape de tine
Fa-o, fa-o mai bine
Vino draga si fa-o, fa-o usor
Stiu foarte bine, iubire, ceea ce tu vrei
Vrei sa o faci cu mine, sunt libera pentru tine

Si oops! Ma iubesti?
Ma iubesti?
Ma iubesti?
Ma iubesti

Ma vrei aproape
Nu conteaza unde merg, tu vii sa ma insotesti
Stiam ca voiai sa ma iubesti
Tu cu mine, eu cu tine impreuna

Si oops! Ma iubesti?
Ma iubesti?
Ma iubesti?
Ma iubesti

''Draga'', ma chemi doar ''Draga''
Si imi plac toate serile cand vrei
Inima mea este aproape de tine
Inima mea este aproape de tine
Fa-o, fa-o mai bine
Vino draga si fa-o, fa-o usor
Stiu foarte bine, iubire, ceea ce tu vrei
Vrei sa o faci cu mine, sunt libera pentru tine

Si oops! Ma iubesti?
Ma iubesti?
Ma iubesti?
Ma iubesti

Daca iti dau inima mea
Vei vrea mai mult
Vreau sa o fac cu tine
Nu imi pasa de altcineva

Si oops! Ma iubesti?
Ma iubesti?
Ma iubesti?
Ma iubesti

''Draga'', ma chemi doar ''Draga''
Si imi plac toate serile cand vrei
Inima mea este aproape de tine
Inima mea este aproape de tine

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019