A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enca

Call Me Goddess ➡ Call Me Goddess

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Cherrycrush


Call Me Goddess

REF.:
Baby I'm sin sin sin sinner
Me got the key to your heart
I'm the winner
Sin sin sin sinner
Me got the key to your heart
I'm the winner
Ty tek une t'ka met mendja
Ti e di se ça du bohet e jemja
I am a sin sin sin sinner
Me got the key to your heart

Call me Goddess hey, call me Goddess
Ti e ki qelsin, munesh mem dhez
Call me Goddess hey, call me Goddess
Ti e ki qelsiiin
Call me Goddess hey, call me Goddess
Ti e ki qelsin, munesh mem dhez
Call me Goddess hey, call me Goddess
Ti e ki qelsin, munesh mem emmm

Boom
Sa her pom prek, I lose my mind
Nuk po du mu nal hey, nuk po du mu nal

Krejt

Po du mi hjek, se du mu kall
I'll go all the way, no i dont wanna stop
Afroju nga mbrapa, afroju nga mbrapa
Kur e dridhi une
Besom ka me tu dridh toka

Afroju nga mbrapa, afroju nga mbrapa
Kur e dridhi une
Besom ka me tu dridh bota

REF.:
Baby I'm sin sin sin sinner
Me got the key to your heart
I'm the winner
Sin sin sin sinner
Me got the key to your heart
I'm the winner
Ty tek une t'ka met mendja
Ti e di se ca du bohet e jemja
I am a sin sin sin sinner
Me got the key to your heart
I'm the winner

Call me Goddess hey, call me Goddess
Ti e ki qelsin, munesh mem dhez
Call me Goddess hey, call me Goddess
Ti e ki qelsiiin
Call me Goddess ey, call me Goddess
Ti e ki qelsin, munesh mem dhez
Call me Goddess ey, call me Goddess
Ti e ki qelsin, munesh mem emmm

Boom
Kur afer je, you make me wine
Niher e boj shpejt, tani e boj kadal
Boom
Jom tu u shkri, n'trupin ton
Oh i like the way boy, you turning me o
Afroju nga mbrapa, afroju nga mbrapa
Kur e dridhi une
Besom ka me tu dridh toka
Afroju nga mbrapa, afroju nga mbrapa
Kur e dridhi une
Besom ka me tu dridh bota

REF.:
Baby I'm sin sin sin sinner
Me got the key to your heart
I'm the winner
Sin sin sin sinner
Me got the key to your heart
I'm the winner
Ty tek une t'ka met mendja
Ti e di se ca du bohet e jemja
I am a sin sin sin sinner
Me got the key to your heart
I'm the winner

Call me Goddess hey, call me Goddess
Ti e ki qelsin, munesh mem dhez
Call me Goddess hey, call me Goddess
Ti e ki qelsiiin
Call me Goddess hey, call me Goddess
Ti e ki qelsin, munesh mem dhez
Call me Goddess hey, call me Goddess
Ti e ki qelsin, munesh mem emmm
Kur e boj un e di qa don don don don
Doren posht e di qka bon bon bon bon
Kur e boj un e di qa don don don don
doren posht e di qka bon bon bon bon


Call Me Goddess

Baby I'm sin-sin-sin-sinner
Me got the key to your heart
I'm the winner
Sin-sin-sin-sinner
Me got the key to your heart
I'm the winner
I'm always on your mind,
you know I always take whatever I want
I am a sin-sin-sin-sinner
Me got the key to your heart
Call me Goddess hey, call me Goddess
You've got the key to turn me on
Call me Goddess hey, call me Goddess
You've got the keeey
Call me Goddess hey, call me Goddess
You've got the key to turn me on
Call me Goddess hey, call me Goddess
You've got the key to turn emmm
Boom
Whenever you touch me, I lose my mind
I don't wanna stop hey, I don't wanna stop
Anything
I wanna take off my clothes, I wanna have fun
I'll go all the way, no I don't wanna stop
Come closer, come closer,
whenever I move
believe me, the earth under your feet will shake
Come closer, come closer,
whenever I move,
believe me, the world under your feet will shake
I like you right, I like you hot now, ooh...
I like you right, I like you hot now, now...
Baby I'm sin-sin-sin-sinner
Me got the key to your heart
I'm the winner
Sin-sin-sin-sinner
Me got the key to your heart
I'm the winner
I'm always on your mind,
you know I always take whatever I want
I am a sin-sin-sin-sinner
Me got the key to your heart
I'm the winner
Call me Goddess hey, call me Goddess
You've got the key to turn me on
Call me Goddess hey, call me Goddess
You've got the keeey
Call me Goddess hey, call me Goddess
You've got the key to turn me on
Call me Goddess hey, call me Goddess
You've got the key to turn emmm
Boom
When you're close to me, you make me wine
First I do it fast, now I do it slow
Boom
I am melting, on your body,
Oh I like the way boy, you turning me on.
Come closer, come closer,
whenever I move
Believe me, the earth under your feet will shake
Come closer, come closer,
whenever I move,
believe me, the world under your feet will shake
I like you right, I like you hot now, ooh...
I like you right, I like you hot now, now...
Baby I'm sin-sin-sin-sinner
Me got the key to your heart
I'm the winner
Sin-sin-sin-sinner
Me got the key to your heart
I'm the winner
I'm always on your mind,
you know I always take whatever I want
I am a sin-sin-sin-sinner
Me got the key to your heart
Call me Goddess hey, call me Goddess
You've got the key to turn me on
Call me Goddess hey, call me Goddess
You've got the keeey
Call me Goddess hey, call me Goddess
You've got the key to turn me on
Call me Goddess hey, call me Goddess
You've got the key to turn emmm
When I do it, I know what you want, want, want, want
Hands down, I know what I'm doing, doing, doing, doing
When I do it, I know what you want, want, want, want
Hands down, I know what I'm doing, doing, doing, doing

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019