Më mbaj mend (për 1 muaj)

Navid Zardi & Enca - Kalle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Kalle x5
Une kam me kall
Edhe ti ski me m'nale yeh
Kalle x5
Nëse don me mpas
Dush me hi ti nvalle

Refren
O bejbe si ne s'ka tjetër
Hajde leje filmin e vjetër
O bejbe si ne s'ka tjetër
Du me bo qysh e boj une jetën

Coje zonin
Mos luj me zjarrin
Çiki çiki this is your momy
Ah ah
Vij si t'sunami
Lema mu
Me t'a msu qysh e kalli.


Ky tekst u dërgua nga VisarEnca
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/06/2022
Kurdish Lyrics & Melody: Navid Zardi
Albanian Teksti: Enca & Muma
Albanian Melody: Enca
Arrangement: Prod By Kostas
Director: Besian KukiqiNavid Zardi & Enca - Kalle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kalle".
3. Video është e këngës "Kalle", por nuk këndohet nga Navid Zardi & Enca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Enca:


Komente 0